منوی دسته بندی

موقعیت عالی زمین روی نقشه

مرور…

خیلی وقت بود می‌خواستم خیلی کامل و جامع موقعیت زمین رو بگم بهتون و خدا رو شکر امروز این اتفاق افتاد.


همون طور که تو ویدیو می‌بینید موقعیت زمین خیلی عالی هست نسبت به زمین‌های دیگری که در خارج از محدوده تبلیغ می‌شد چه از نظر قیمت و چه از نظر موقعیت این‌ها بهترین گزینه هستند.


شهر گلبهار تا امروز رشد طولی داشته و نه به سمت چناران و نه به سمت مشهد گسترش نداشته. همچنین با توجه به طرح توسعه شهری ارائه شده توسط شرکت عمران گلبهار، قطعات پیشنهادی در راستای توسعه شهری واقع شده، آزادراه در حال تأسیس از مجاورت این قطعات عبور می‌کند.


ییلاقات بالای شهر بعد از این زمین‌ها در حال گسترش به سمت گلبهار و درنتیجه این زمین‌ها هستند. انتهای ورودی جدید شهر گلبهار در آینده در زمین‌های شماست، به نوعی میشه گفت بالا شهر گلبهار در آینده همین محدود است.


توضیحات بیشتر با دیدن کامل ویدیو بالا ببینید. اگه سؤالی پیش اومده حتماً در زیر همین پست مطرح کنید یا با شماره دفتر تماس بگیرید:

0513-891-0904

محسن مومن عنبران
من متولد شهریور 1361 در تهران هستم ، بعد از مهاجرت خانوادم به مشهد موفق شدم لیسانس نرم افزار خودم رو در دانشگاههای مشهد دریافت کنم، تجربه های زیادی در بازار و تجارت کسب کردم و با مطالعاتی که داشتم تصمیم گرفتم در کنار سایر فعالیتهای تجاریم به معرفی بهترین گزینه های سرمایه گذاری ملکی در حومه شهر گلبهار مشهد بپردازم و امروز هزاران نفر از طریق من با این زمینها آشنا شدن و سرمایه گذاری های موفق خودشون رو در این منطقه انجام دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *