منوی دسته بندی

از دم قسط ، قطعات 70 میلیونی گلبهار مشهد، با سند تک برگ ملکی در امتداد ضلع توسعه شهری (تعجب نکن دقیق تا آخر بخون!)

خرید قطعات اراضی 55 میلیونی گلبهار مشهد

به نام خدای عزم های راسخ

سلام بچه ها من محسن مومن عنبران هستم ، مدیر فروش زمین، بهت خیلی دوستانه پیشنهاد میکنم حالا که تا اینجا اومدی خیلی با حوصله این مطلب رو تا انتها بخون و ویدئو رو حتما ببین، هدف من اینه که بهترین راهنمایی رو بهت بدم، تصمیم درست با خودت، پس بزن بریم …

جهت مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری تماس حاصل فرمایید :

 09912510896       05138910904

مدیر فروش محسن مومن عنبران

وقتی همه فهمیدند که با 70 میلیون تومن میشه صاحب یک قطعه زمین متراژ 250، با سند تک برگ ملکی به نام خودشون بشن، من رو با سوالات خودشون بمب باران کردند. نهایت سعی ام رو کردم تا پاسخگوی همگی باشم و از همه شما حمایت کنم. اما ناموفق بودم 😭

– آنقدر تعداد سوالات زیاد بود که باید برای پاسخ همه اونها آنلاین زندگی میکردم. بنابراین تصمیم گرفتم این مطلب رو برای پاسخ دادن به سوال زیر بنویسم :

چطور با 70 میلیون تومان صاحب زمین بشویم ، کاملا قانونی با سند ملکی ؟

(این بدین معنی نیست که نمی تونید برای من بنویسید یا تماس بگیرید و سؤال بپرسید، این کار فقط زندگی من را ساده تر می کنه 🤗).

جهت مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری تماس حاصل فرمایید :

 09912510896       05138910904

قول میدم اگر بدقت بخونید، اینجا اونقدر اطلاعات خوبی دریافت میکنید که تبدیل به یک مشاور کامل میشن و با اشتیاق هم خودتون و هم دیگران رو برای خرید تشویق می کنید👌.

دیدن ویدئوی زیر واجب!

اول قصد داشتم تمام مطالب رو اینجا متنی بنویسم که در ادامه هست، اما باز هم دیدم خیلی چیزها رو نمیشه با متن توضیح داد و نیاز به یک ویدئوی کامل هست.

برای همین ویدئوی زیر رو اینجا گذاشتم، داخل ویدیو یک معرفی کلی کردم، بعد سند رو براتون آوردم و کامل جزییاتش رو شرح دادم، در ادامه هم موقعیت عالی زمین روی نقشه رو براتون توضیح دادم.

پیشنهاد می‌دم اول ویدئوی زیر رو به دقت ببینید و بعد ادامه مطلب رو بخونید و اگر سؤالی بود در خدمتم …

.

اول یک معرفی کلی میکنم

حالا که ویدئو رو دیدین حتما از موقعیت زمین و سند و خیلی چیزا آگاهی پیدا کردین و خیلی چیزا رو اینجا در ادامه براتون نوشتم …

بعد از اینکه با کلی سختی یکم پول دستت میرسه متوجه میشی که هرچی کار میکنی یک هو مثل تیکه های یخ آب میشه و همش یا خرج هزینه های خورد و خوراک و پوشاک و چیزای دیگه میشه یا از شدت خوشحالی که یکم پول درآوردی همش رو، میری با خانواده جمعه شب ها پیتزا میخوری، مهمونی میدی و جشن تولدا سعی میکنی بجای اون لباس عادیه بهترین هاش رو کادو بدی، یک دفعه چشم باز میکنی میبینی الان ده ساله داری کار میکنی اما هیچ دارایی که دلت بهش قرص باشه نداری!

ببینید همه ما دنبال این هستیم که به نوعی از سرمایه خودمون و دارایی مون محافظت کنیم و تاجایی که میشه پول رو به دارایی سودآور تبدیل کنیم. چون سرمایه گذاری ملکی توی کشور ما و در دنیا یکی از بهترین راه های حفظ سرمایه هست باعث شده یکی از آرزوهای همه ما این باشه که بتونیم به طریقی خودمون رو صاحب ملک کنیم که حالا میتونه زمین یا آپارتمان و یا باغ و هرچیز دیگه ای باشه، اما اونچه که توی ذهن خیلی ها هست اینه که حتما باید پول کلانی باشه تا بشه وارد این سرمایه گذاری شد.

*باور درست اینه که با هر درآمدی میشه روی زمین سرمایه گذاری کنی!*

شهر گلبهار 35 کیلومتری مشهد بستر بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری داره. یک الگوی خوب برای آینده گلبهار شهر کرج در نزدیکی شهر تهران هست، به این معنی که همیشه رشد مشهد به فاصله چند سال بعد از تهران بوده و امروز هم گلبهار مشهد رو میشه به عنوان کرج دوم در نظر گرفت. علاوه بر این وجود مترو، هوای پاک و معماری شهری خوب از دیگر دلایلی هست که افراد مختلف را برای سرمایه‌گذاری بخصوص روی زمین در شهر گلبهار مجذوب می‌کنه.
بیان این نکته خالی از لطف نیست که شهر گلبهار در سال 1372 تاسیس شد و پس از طی کردن مراحل طرقی خودش روز به روز پیشرفت کرد تا که امروز به یک شهرستان تبدیل شده و همچنان پروژه های چند میلیادری کلان و رو به رشدی مثل مترو ، اتوبان در اون در حال اجراست.

جهت مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری تماس حاصل فرمایید :

 09912510896       05138910904

قبل از اینکه توضیحات و مستندات زمین رو براتون بگم، باید بدونید که حومه این شهر یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری زمین در کل کشور هست، گلبهار به واسطه اینکه بهترین گزینه برای سر ریز جمعتی کلان شهر مشهد مقدس هست، چه بلحاظ ساخت شهری و چه به لحاظ موقعیت سوق الجیشی رشد چشم گیری رو تجربه کرد.

خوب بریم سراغ معرفی

ببینید “مومن بام” یکی از معتبر ترین تیم های خدمت گذار شما در زمینه فروش و توسعه پلاک های اطراف گلبهار در اختیار داره، که مشابه سنوات قبل قصد داریم بخشی از یک پلاک اصلی جدید و خام ( اگه نمیدونید پلاک اصلی چیه فرض کنید یک خیابان اصلی)، به تعداد محدودی واگذار کنیم (یک جورایی داریم یارگیری میکنیم تا محله رو شلوغ کنیم). با انتقال سند قطعی و قانونی دست اول از سند ششدانگ مادر به نام افراد.

نقاط ضعف!

البته مشاع بودن در ارتباط با زمین های داخل محدوده یک ایراده و در مورد این زمین ها یک حسن محسوب میشه که در موردش جلوتر صحبت میکنیم.

فکر میکنم اول به نقاط ضعف این سرمایه گذاری بپردازیم بهتره و بعد نقاط قوت رو براتون میگم، چون بیشتر ذهن ها درگیر اینه که بدونیم سرمایه گذاری که میکنیم چه ریسکهایی داره و دونستن ریسکها به شما کمک میکنه آگاهانه با در نظر گرفتن ریسکهای سرمایه گذاری اقدام کنید:
نقاط ضعف زمین
70,000,000
تومانی
 • زمین ششدانگ نیست و مشاع هست!
 • باید تا زمان تغییر کاربری جهت تحویل صبر کنید!
 • حداقل دید برای تغییر کاربری 10 تا 15 ساله!
 • اگر به قصد خرید و فروش می خرید حداقل با دید 5 ساله بخرید!

جهت مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری تماس حاصل فرمایید :

 09912510896       05138910904

البته مشاع بودن در ارتباط با زمین های داخل محدوده یک ایراده و در مورد این زمین ها یک حسن محسوب میشه که در موردش جلوتر صحبت میکنیم.

نقاط قوت!

نقاط قوت زمین
70,000,000
تومانی
 • با یک پس انداز کوچیک میتونید مالک زمین بشید.
 • در بهترین موقعیت و چسبیده به بافت در ضلع توسعه
 • پتانسیل رشد انفجاری بسته به روند رشد گلبهار و بخش صنعتی اون داره.
 • زمین سند تک برگ صد در صد ملکی میخوره و مالکیت قطعی هست
 • هر چقدر دیر تر تقسیم بشه قطعا با متد های بروزتر شهری خیابان کشی و افراز میشه.
 • در هنگام تحویل شما با وجود مشاع بودن به سایر مالکین کاری ندارید
 • زمین در بخش پر معامله و شناخته شده ای هست و خرید فروش اون با کمی دانش براحتی انجام مشه.
 • همیشه کنارتون هستیم اگر قصد فروش داشته باشید، میتونید جهت انتقال سند مالکیت به خریدار جدید و مشاوره های لازم روی ما حساب کنید ، البته این مورد فقط برای مشتریان خودمون هست، نه سایرین!
 • زمین رو الان بدون کاربری می خرید و با ورودش به محدوده رشد انفجاری اون تازه شروع میشه
 • خودش هر سال داره با همین شرایط هر روز گرون و گرون تر میشه و به جرات میشه گفت از همه بازارهای دیگه جلوتر هست.
 • قابلیت پرداخت اقساط بدون بهره دارید.
 • سند تک برگ ثبتی و محضری پیش از تسویه حساب کامل با دو سوم مبلغ براتون صادر میشه
 • نیاز به هیچ ضامن ، چک یا سفته برای خرید اقساطی نیست
 • بهترین نوع سند رو دارید که سند تک برگ هست، نه وکالتی و نه دفترچه ای هست
 • سند قابل استعلام از طریق سامانه اداره ثبت هست
 • ریسک مالکیت نداره یعنی قولنامه یا وکالتی انتقال داده نمیشه، سند قطعی و صد در صد ملکی هست
 • تمام کارهای انتقال سند در محضر با یک امضای شما شروع میشه و نیاز به پیگیری شما نیست
 • امکان خرید غیر حضوری رو براتون بوجود آوردیم تا با کمترین زمان از دست دادن خریدتون رو قطعی کنید.
 • پیوستن به گروه مشتریان تیم با سابقه 20 ساله مومن بام خانواده ای با تجربه

خوب بریم سراغ نقاط قوت که باعث شده این سرمایه گذاری رو گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بکنه و تاکید میکنم حتما ادامه مطلب رو دقیق تر بخونید :

جهت مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری تماس حاصل فرمایید :

 09912510896       05138910904

با برجی 10 میلیون طی 7 ماه صاحب زمین می شید!

مراحل پرداخت 70 میلیون تومان و صدور سند

این باعث شده که این یک فرصت خوب برای خرید و سرمایه گذاری روی زمین بشه، شما میتونید یک قطعه زمین با متراژ 250 رو به قیمت نهایی 70 میلیون تومان خریداری کنید، نکته مهمتر اینکه پرداخت اول فقط 10 میلیون تومان هست ، بعد از پرداخت اول مبایعه نامه برای شما صادر میشه و بعد از اون میتونید باقی مبلغ رو که 60 میلیون تومان هست بشکل اقساطی پرداخت بفرمایید و به محض اینکه پرداخت های شما به 40 میلیون تومان برسه سند ملکی قطعی، تاکید میکنم ، سند ملکی قطعی (یعنی سند نه آستانه و نه اوقاف یا دارایی دولت نیست ملک شخصی هست.) به نام خودتون توی دفتر اسناد رسمی انتقال قطعی میخوره و باقی مبلغ رو هم میتونید نقدا یا بشکل اقساط بدون بهره طی شش ماه پرداخت کنید، البته با مبلغ کمتر هم میتونید ثبت نام کنید و اقساط پرداخت کنید ولی باید نهایت تو شش ماه تسویه کنید.

بخام ساده بگم با برجی 10 میلیون صاحب زمین می شید!

از اونجایی که در هر پرداخت پولی آدم دستش کمی میلرزه و ماهم نمی‌خوایم آب تو دلتون جابجا بشه و با خیال راحت پرداخت داشته باشید ، شرایطی رو فراهم کردیم که مبلغ رو توی چند مرحله پرداخت کنید و حتی سند هم قبل از تسویه حساب کامل براتون صادر میشه.

نیازی به چک یا ضامن نیست !

البته شاید براتون سوال بشه که ما برای تضمین از شما چی میخوایم ، آیا ضامن نیاز هست یا چک ؟ خیر همون سند دست ما امانت هست و در بخش بایگانی نگهداری میشه تا شما با خیال راحت پرداخت هاتون رو انجام بدید و بعد از تسویه حساب کامل سند تقدیمتون میشه.
مرور مراحل پرداخت
زمین با متراژ 250 ، 70 میلیون تومان
 • 1- پرداخت اولیه 10 میلیون تومان و صدور مبایعه نامه (اگر پیش پرداخت بیشتر باشه بهتره اقساط سبکتر میشه)
 • 2- شروع پرداخت اقساط ماهیانه 10 میلیون تومان (یک ماه رو باید 7 میلیون پرداخت بفرمایید)
 • 3- شروع پروسه صدور سند محضری با رسیدن کل مبلغ به 40 میلیون تومان
 • 4- صدور سند و اطلاع رسانی به شما که میتونید در صورت امکان تسویه حساب کنید و سندتون رو دریافت کنید و یا اینکه میتونید به پرداخت اقساط ادامه بدید و سند دست ما امانت میمونه و بایگانی میشه
 • 5- تسویه حساب کامل و دریافت سند بعد از پایان مهلت اقساط

موقعیت مکانی زمین

زمین مادر در ضلع بالایی و در امتداد ضلع توسعه شهر جدید گلبهار قرار داره، شکل زیر رو بدقت ببینید موقعیت در شکل زیر علامت گذاری کردم ، این موقعیت رو میتونید از روی سند که در ادامه براتون میگذارم ببینید و توی نرم افزار این ملک کجاست خودتون هم موقعیتش رو پیدا کنید:

موقعیت زمینها با کمک شناسه روی سند

این منطقه به دلیل وسعتی که داره زمینهای زیادی رو شامل میشه که زمینهای با متراژ 250 در اون از 18 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان هم موجوده، اما توصیه من همین قطعات 65 میلیونی با متراژ 250 هست، ما به لحاظ موقعیت زمین و همین طور موقعیت سند و استعلامات این زمین ها رو براتون در نظر گرفتیم تا بعدها به مشکلی بابت سند و موقعیت نخورید و رشد بهتری داشته باشه نسبت به سایر زمینها.

جهت مشاوره رایگان حضوری یا غیر حضوری تماس حاصل فرمایید :

 09912510896       05138910904

بازدید از زمین!

یک نکته مهم : سوالی که ذهن خیلی از شما ها رو درگیر کرده اینه که میخواید برید سر زمین و اونجا رو ببینید، من بالا روی نقشه ماهواره ای بهتون نشون دادم در ادامه هم لینک گوگل مپ رو میزارم براتون، اما این نکته رو هم اضافه کنم این یک زمین بکر و دست نخورده هست و در حقیقت، چیزی برای رویت نداره این مدل زمین یک سرمایه گذاری کم ریسک و بلند مدته و نمیشه با انواع زمین های داخل محدوده و دارای کاربری مقایسشون کنید، این مدل زمین خوبیش این هست که در بهترین حالت قانونی براتون سند با اصالت میخوره و قانونا به نام شما انتقال میخوره و در مالکیتش دیگه شکی نیست و یکی از بیشترین خرید فروشهای این منطقه رو داره و براحتی میتونید یکی دو سال دیگه با یک سود چند برابری اون رو بفروشید یا معاوضه کنید.

حالا جلوتر توضیح میدم چه چیزی خرید این قطعات رو توجیه میکنه و اینکه نباید از یک قطعه 65 میلیونی فعلا غیر از رشد 5 تا 10 برابری قیمتش تا پنج سال آینده انتظار بیشتری داشته باشیم . و اگر سطح توقعاتمون رو خیلی بالا ببریم، هیچ وقت نمیتونیم سرمایه گذاری کنیم و همش افسوس از دست دادن موقعیت ها رو میخوریم.

جهت دیدن موقعیت جی پی اس (GPS) زمین در گوگل مپ روی تصویر زیر کلیک کنید :

3 چرای حیاتی ؟

ببینید دوستان قبل از همه چیز این رو بگم که به سه دلیل خرید زمین در این رنج قیمت اینجا براتون پرسود هست:

1- چرا وارد خرید ملک بشیم و اون هم زمین ؟

 • اولا در ایران بدلیل مشکلات اقتصادی، تورم بالا و بحرانهای اقتصادی پیش رو، مشکلات در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، ورود به بازار خرید ملک برای شما بدون ریسک ترین و پرسودترین بازار سرمایه گذاری و حفظ ارزش مالی هست.
 • در بازار ملک زمین ارجه تر از آپارتمان و سایر بناها هست آپارتمان حساب سال و مالیات و عوارض، استهلاک و مشکلات خاص خودش رو داره اما زمین اون هم زمین خام هیچ کدام از این موارد رو نداره و میشه به عنوان نه یک کالای صرفا مسکونی بلکه به عنوان یک کالای تجاری به اون نگاه کرد، میتونم به جرات بگم بهترین و بدون ریسک ترین بخش سرمایه گذاری در ایران امروز سرمایه گذاری زمین ملکی هست اون هم زمینی که در ابتدای رشد خودش باشه و با قیمت خیلی مناسبی بشه متراژ بیشتری خرید.

محسن مومن عنبران روبروی دفتر

2- چرا از ما بخرید؟

 • توی سرمایه گذاری اولین و مهمترین نکته اینه که اصل سرمایه حفظ بشه و بعد از اون بریم سراغ سود، اینکار تخصص ماست و تیم تحقیق توسعه ما با شناسایی بهترین زمین ها در این بخش که خیلی داخلش زمین هست و خیلی هاش هم به هیچ وجه بدرد نمیخوره اول از همه بفکر این هست که شما سرمایتون از بین نره.
 • درثانی هدف ما اینه که شما به عنوان یکی از مشتریان باشگاه مشتریان ما همیشه در سود باشید که این باعث میشه تکرار خرید داشته باشید، دوستانتون رو معرفی کنید و باهم باعث آبادی و رونق این ملک بشیم که به نفع همه مالکان هست.
 • نکته بعدی اینکه ما به هیچ وجه قبل از اینکه مطمئن نشیم یک زمین رو خریداری نمیکنیم، تیم حقوقی ما ابتدا استعلامات زمین رو میگیره که زمین متعلق به منابع طبیعی نباشه، از نظر جهادکشاورزی موردی نداشته باشه ، اداره ثبت و داراییش پرداخت شده باشه و در نهایت آمادش میکنیم که شسته و رفته فقط با یک امضا و وکالت کاری شما با خیال راحت توی خونه بشینید و زمین رو بنامتون میزنیم و سند رو بعد از تسویه حساب براتون میفرستیم یا حضوری میاین و تحویل میگیرید.

3- چرا این زمین ها؟

چون من پلاک هایی رو کار میکنم که به سن بلوغ رسیده، مثلا دیدم دوستانی که توی ماهواره تبلیغ میکنن، زمین های  14 میلیون و پانصد هزار تومانی رو که من میتونم براتون از موقعیت اونها بهتر،  با قیمت 11 میلیون و پانصد هزار تومان سند بزنم. اما اونها رو پیشنهاد نمیدم چون زمینی برای من اولویت داره که مشتری حتما در اون سود کنه و رشد زمینش رو لمس کنه.

نصیحت من!

خرید این زمین‌ها خیلی با ارزشه، بشرطی که دقیق و واضح بدونید که دقیقاً چی دارید می‌خرید و سرمایتون رو کجا می‌گذارید، ببینید خرید این زمین‌ها می‌تونه براتون حکم معدن طلا رو داشته باشه و باید به دید یک سرمایه‌گذاری بلند مدت بهش نگاه کنید.

شاید بتونید الان با این قیمت 3 تا سکه بخرید یا یک زمین قولنامه‌ای حومه مشهد مثل جاده سیمان، کلات یا منزل آباد یا شاهنامه و یا حتی شهر‌های دیگه ایران بخرید، ولی قطعاً اون‌ها هیچ وقت رشدی که این زمین‌ها تو ۵ تا ۱۰ سال آینده دارن رو ندارن.

پیش‌بینی که برای رشد این زمین‌ها میشه به قیمت روز هر قواره رشدی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومن خواهد داشت و مهمتر اینکه قطعاً شما با خرید این زمین‌ها سود خواهید کرد. دوستان در مورد زمین قولنامه‌ای یا اصلاً خرید نکنید یا باید حتما صحت همه معاملات قبل رو از فروشنده و شورای محل بخواید و ریسک نکنید چون احتمال مشکلات مالکیت خیلی زیاد هست.

 این زمین سند ملکی داره و همه استعلامات بروز به نام خودتون گرفته میشه و روی سند اسم خریدار درج میشه و جای هیچ نگرانی نیست.

خوب بهت تبریک میگم که اینقدر با حوصله برای آینده مالی خودت زمان گذاشتی و مطاله کردی، حالا اگر نظرت در مورد این اراضی مثبته میتونی همین حالا اقدام کنی، پایین شماره تماس دفتر مشهد رو گذاشتم، زنگ بزن و با بخش فروش صحبت کن و خریدت رو قطعی کن، اونطرف منتظرتم دوست من 🙂

شماره تماس دفتر 05138910904 پاسخگویی 9 صبح تا 9 شب بغییر از روزهای تعطیل رسمی
محسن مومن عنبران
من متولد شهریور 1361 در تهران هستم ، بعد از مهاجرت خانوادم به مشهد موفق شدم لیسانس نرم افزار خودم رو در دانشگاههای مشهد دریافت کنم، تجربه های زیادی در بازار و تجارت کسب کردم و با مطالعاتی که داشتم تصمیم گرفتم در کنار سایر فعالیتهای تجاریم به معرفی بهترین گزینه های سرمایه گذاری ملکی در حومه شهر گلبهار مشهد بپردازم و امروز هزاران نفر از طریق من با این زمینها آشنا شدن و سرمایه گذاری های موفق خودشون رو در این منطقه انجام دادن.

‫2 نظر

 • یدالله گفت:

  سلام
  لطفا موقعیت پلاک ثبتی زمین مادر را روی نقشه نشون بدهید و به ایمیل اینجانب ارسال فرماید

  • محسن مومن عنبران گفت:

   با سلام از اینکه درخواستتون رو به مجموعه مومن بام ارسال فرمودین بسیار سپاسگذاریم، در مورد ایمیل به دلیل محدودیت سایت برای ما مقدور نیست لطفا با شماره دفتر بخش فروش تماس حاصل بفرمایید :
   05138910904

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *